• Telefon: +48 61 111 0024

O nas

event-img
logo

Pan Robot Robotyka i automatyka dla przemysłu


Firma Pan Robot powstała w 2017 roku w Poznaniu jako firma Pan Robot Robotyka dla Przemysłu. Od początku istnienia, naszym celem było świadczenie usług o wysokiej jakości i zapewnienie profesjonalnego wsparcia technicznego w zakresie robotyki. Dzięki dużemu doświadczeniu i dbałości o potrzeby klientów - z roku na rok, coraz więcej firm z branży wytwórczej obdarzało nas zaufaniem i powierzało nam dbanie o swoje parki maszynowe.

W 2019 roku przekształciliśmy się w spółkę o nazwie Pan Robot Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, poprzez połączenie firm Pan Robot Robotyka dla Przemysłu i Rob Expert.

Obecnie nasz zespół składa się z doświadczonych inżynierów, posiadających znakomite umiejętności techniczne w zakresie robotyki – programowania, napraw mechanicznych, elektrycznych, konserwacji i wdrożeń. Nasi serwisanci obsługują firmy, ulokowane na terenie całej Polski, a także za granicą.

Świadczymy usługi związane przede wszystkim z serwisem robotów przemysłowych, programowaniem robotów, naprawą i produkcją części zamiennych, szkoleniami w zakresie robotyki, a także przy współpracy z zaprzyjaźnionymi integratorami - budową i wdrażaniem stanowisk zrobotyzowanych. Do szczegółów dotyczących naszej oferty zapraszamy na dedykowane podstrony.

Zapraszamy do współpracy!

Masz pytania? Zadzwoń: +48 61 111 0024